КРАЂА, КРАЂА, КРАЂА: Гробари грме после ТСЦ-а - "Ово суђење је за хоспитализацију"

29.07.2023. 23:05
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Веома су љути.

Фудбалери Партизана ремизирали су у гостима против ТСЦ-а (3:3) у првом колу домаћег првенства, а навијачи црно-белих били су веома незадовољни суђењем.

РАПСОДИЈА У БАЧКОЈ ТОПОЛИ: Почетничке грешке и судије одузели Партизану три бода (ВИДЕО)

Мајстор Natho и љути Белић донели ПРЕОКРЕТ Партизану, а онда СУДИЈСКИ ШОК! По истеку полувремена свиран пенал (ВИДЕО)

КОШМАРАН ПОЧЕТАК ПАРТИЗАНА: ТСЦ већ повео, погледајте како је капитулирала одбрана црно-белих (ВИДЕО)

Нису штедели популарни Гробари главног арбитра Милана Минића и његове помоћнике.

Партизан следећи дуел игра против Војводине у Новом Саду.

Најновије вести о KK Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Јута Лердам, холандска клизачица