ПАРТИЗАН ВЕЋ ВОДИ 2:0: Одлична акција и гол младог везисте, Леонардо искористио пенал (ВИДЕО)

25.02.2017. 17:40
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Црно-бели дочекују Борац.

Партизан против 2:0 против Борца води после само 34. минута игре. Први гол је пао после одличне акције по десној страни и асистенције капитена Мирослава Вулићевића, на правом месту се у шеснаестерцу гостију нашао Небојша Косовић. Млади везиста је рутински спровео лопту у мрежу Чачана за вођство црно-белих.

СВАКА ЧАСТ: Евертон не игра против Борца, али су му навијачи на ОВАЈ НАЧИН пружили ПОДРШКУ (ФОТО)

ОТВОРЕН ПРЕДМЕТ "БАЊИЦА": Колике КАЗНЕ чекају Евертона, Мараша и Рад (ФОТО)

У 34. минуту после једног гурања у шеснаестерцу црно-белих судија Илија Брдар је показао на белу тачку, а Леонардо је рутински послао лопту у мрежу за 13. гол у Суперлиги ове сезоне којим се учврстио на челу листе стрелаца.

ПРВЕНАЦ: Кошаркаш Партизана ДОБИО награду (ВИДЕО)