ПАРТИЗАНЕ, ОПРЕЗ: РФС дао четири комада у гостима, три гола за 14 минута

12.08.2020. 19:58
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Убедљив тријумф.

Партизанов ривал у првом колу квалификација за Лигу Европе РФС славио је као гост у шампионату Летоније а 4:0 против Јелгаве.

ПАРТИЗАН ПРОНАШАО РЕШЕЊЕ ЗА ДЕСНОГ БЕКА: Он би могао да се ВРАТИ у Хумску!

ОГЛАСИО СЕ NATHO: Зна се ко је капитен Партизана

ЛЕГЕНДА ПАРТИЗАНА И ФРАНЦУСКОГ ФУДБАЛА: Време је за Свеце, а Лион нема шта да тражи даље у ЛШ!

Аталанта је ове сезоне очарала Европу, а вечерас (21.00) у четвртфиналу Лиге шампиона у Лисабону пробаће да направи још једну сензацију и елиминише ПСЖ. Биће то врло тежак задатак, па је сходно томе кец 3,80, а двојка 1,95. Опклада GG3 носи квоту 1,67. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Аталанта – ПСЖ.

РФС је постигао три гола за 14 минута и решио питање победника. Мрежу ривала је начео Зјузинс у 24. минуту, а онда су се у стрелце уписали Бразилац Емерсон (32), Икаунеикс (38), а тачку на тријумф је ставио Нигеријац Офор у 73. минуту.

РФС се налази на другом месту на табели са пет бодова заостатка за Ригом.

ИЗ БАРСЕ ОТКРИЛИ: Овај фудбалер има корона вирус

ДЕЛИЈЕ ГА ОБОЖАВАЈУ: Црвена звезда остаје без једног од најбољих!

НА ПОМОЛУ ВЕЛИКА ТРАМПА: Влаховић поново у црно-белом?!