Партизанови ветерани победили, Дуљај дао гол

24.03.2024. 12:39
Igor Duljaj
Игор Дуљај / Извор: МН Press

Као у стара времена...

Ветерани Партизана и ПАОК-а су у Београду одиграли пријатељски меч, а славио је тим из Хумске резултатом 3:0.

СВЕ ШТО ТРЕБА ДА ЗНАТЕ: Ко с ким до краја, шансе Партизана и пропозиције плеј-ина ЕвролигеŽeljko Obradović, KK Partizan

Партизан упутио саучешће МосквиFK Partizan

Партизан упутио саучешће Москви

Голове у првом полувремену су постили Небојша Маринковић и Габријел Радојичић, а десетак минута пред крај тачку на све ставио је тренер првог тима црно-белих Игор Дуљај.

Прво је повукао лопту са средине, додао на другу страну, а онда ушао у срце казненог. Сачекао је убачену лопту, саиграч му је спустио, а Игор се на десетак метара између тројице ривала одлично снашао и лопту послао у мрежу.

- Дуго нисам играо на великом терену, пре овога сам имао тренинг са првим тимом, на терену сам провео 15 минута и успео сам да постигнем гол. Драго ми је што сам био део овог дружења и надам се да ћемо се ускоро наћи на сличној утакмици у Солуну - рекао је актуелни шеф струке Партизана.

Боје Партизана у овом мечу бранили су: Жељко Будиша, Марко Јовановић, Бранко Савић, Милан Смиљанић, Кузман Бабеу, Немања Павловић, Ненад Маринковић, Зденко Муф, Владимир Јоцић, Небојша Маринковић, Милош Богуновић, Игор Дуљај, Данијел Алексић, Дарко Тешовић, Жељо Радојичић, Горан Стојковић, Габриел Радојичић, Милош Радосављевић и Горан Каденић.