ПАУНОВИЋ ХИТА КА ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Рединг наставља серију без пораза

05.12.2020. 16:32
Veljko Paunović
Вељко Пауновић / Извор: МН Press

Важна победа.

Тим Вељка Пауновића, Рединг, победио је Нотингем Форест са 2:0 у 16. колу Чемпионшипа, у мечу у коме је 75 минута имао играча више. Сада су везали четири меча без пораза (по два тријумфа и ремија).

СЕРИЈА А: Сергеј испалио БОМБУ! Еврогол Србина и АСИСТЕНЦИЈА воде Лацио ка победи (ВИДЕО)

ОТКРИВЕНА ДУГО ЧУВАНА ТАЈНА: Ево зашто је Марадона ИЗБАЦИО из тестамента жену и две ћерке!

МИЛОЈЕВИЋ БЛИСТА ОД СРЕЋЕ: Веровали или не Фејса је ДАО ГОЛ (ВИДЕО)

Рединг је повео када је Рајан Јејтс играо руком и тако спасао гол свог тима. Лукас Жоао је био сигуран, постигао је свој 11. гол у сезони и донео Редингу вођство.

Лајпциг ће ове сезоне вероватно бити најозбиљнији Бајернов конкурент за титулу, а може ли да га угрози могли бисмо да видимо вечерас од 18.30 када Лајпциг гостује у Минхену. Квота на кеца је 1,50, двојка је чак 6,00, док је квота на опкладу GG3 1,58. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бајерн - РБ Лајпциг.

Меч је решен у 52. минуту, када је Мајкл Морисон после корнера постигао други гол за "рохјалсе". Рединг је тако искористио доминацију коју је имао све време утакмице.

Тренутно Рединг и Борнмут на врху табеле имају по 30 бодова, али може да их престигне Норич, док Вотфорд Владимира Ивића и Бристол могу да се изједначе по бодовимаса њима. Њихови мечеви су у току.

Погледајте како изгледа Вики Одинтцова, девојка Луиса Хамилтона.