ПАЗАРЦИ НАПРАВИЛИ ЈОШ ЈЕДНО ИЗНЕНАЂЕЊЕ: После Партизана, савладан и ТСЦ

06.08.2022. 22:25
FK Novi Pazar
ФК Нови Пазар / Извор: МН Press

Стрелац јединог гола био је Даноски у 57. минуту.

После три стартна пораза, фудбалери Новог Пазара очигледно су успели да пронађу пошто су остварили другу узстопну победу. После Партизана, изабраници Владимира Гаћиновћа успели су као гости да савладају са 1:0 екипу ТСЦ-а.

НИШТА ОД ГОЛЕАДЕ: Ројс пресудио Бајеру

МИТРОВИЋ: Бићемо велико изненађење за све

НОВА АКЦИЈА КЛУБА СА МАРАКАНЕ: Звездина сезонска карта за целу породицу

Занимљиво је било прво полувреме у Бачкој Тополи. Могли су Пазарци у пар наврата до гола у првих 45 минута, али је голман Вељко Илић био на висини задатка када је требало зауставити покушаје Мијића и Мајдевца. На другој страни, нападачи ТСЦ-а Вукић и Ратков су промашили све што су могли, п је на полувремену било 0:0.

Мирно је почело друго полувреме да би у 57. минуту искусни Зоран Даноски савладао Илића. Могао је македонски интернационалац и да удвостручи предност гостију, али је овога пута Илић изашао као победник. До краја је најбољу прилику за ТСЦ пропустио Мирчевски пошто је погодио стативу, па је Нови Пазар остварио другу победу.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте сцену са свадбе Ане Дабовић