ПЕТАРДА ДОРТМУНДА: Халанд наставио ДОМИНАЦИЈУ, реми у Лајпцигу по мери Бавараца! (ВИДЕО)

01.02.2020. 20:48
Erling Haland
Ерлинг Халанд / Извор: Профимедиа

20. коло Бундеслиге.

Фудбалери Борусије из Дортмунда забележили су нову убедљиву победу у 20. колу Бундеслиге, а овога пута "жртва" Милионера је био Унион Берлин који је са стадиона "Вестфален" испраћен са пет голова. Поново је бриљирао Ерлинг Халанд, зимско појачање из Салцбурга који је био двоструки стрелац, а у стрелце су се уписали и Санчо, Ројс и Вицел.

У Лајпцигу је одигран дерби, а гостовао је хит немачког шампионата из Мехенгладбаха. Сусрет на "Ред Бул Арени" окончан је поделом бодова (2:2), а из те ситуације профитирао је Бајерн који је нови лидер са 42 бода.

ДРАМАТИЧНО НА "ДЕЛ АРИ": Михина Болоња СРУШИЛА Брешу у самом финишу! (ВИДЕО)

МИТАР ОПЕТ НА ВРХУ: Фулам славио у ТРИЛЕРУ, а Србин постигао БОМБАСТИЧАН гол! (ВИДЕО)

ЛА ЛИГА: Бензема донео победу Реалу, Јовићу ни минут у дербију Мадрида (ВИДЕО)

Иначе, Норвежанин је тиму из Берлина спаковао два комада за 76 минута, а од доласка у Дортмунд био је стрелац чак седам погодака у тек три одигране утакмице.

Баварци су лаганом победом у Мајнцу (3:1) поново преузели врх табеле, а већ у 26. минуту било је 3:0 за изабранике тренера Флика.

Стрелци су били Левандовски, Милер и Алкантара, док је почасни гол за домаћина дело Хустеа.

Погледајте како изгледа Џесика Аиди, девојка Италијана Марка Вератија

Ruski spasioci
Руски спасиоци / Извор: Профимедиа

"РАТ" СА ЛУДОГОРЕЦОМ: Статива и ПРОМАШЕН ПЕНАЛ, Звезда ОДОЛЕЛА офанзиви Бугара! (ВИДЕО)

ДРАМА У ДОХИ: Мајсторија Тошића и ПЕНАЛИ, Партизан СРУШИО Локомотиву!

ЦЕДЕВИТА ОЛИМПИЈА ДОВЕЛА ПОЈАЧАЊЕ: Бивши играч вечитих ривала стигао у Љубљану (ФОТО)