ПЕТАРДА НА КИПРУ: Други тријумф Војводине на припремама

24.01.2024. 17:21
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Лале наредни меч играју против Арарата.

Фудбалери Војводине остварили су другуг победу на припремема на Кипру пошто су после Вождовца, савладали домаћи Ахиронас Онисилос са 5:1. Наредни ривал Новосађана биће јерменски Арарат у недељу.

ТЕДИЋ ОПЕРИСАН: Неће моћи да путује авион барем две недељеSlobodan Tedić

ТЕДИЋ ОПЕРИСАН: Неће моћи да путује авион барем две недеље

РУМУН СТИГАО У ШПАНИЈУ: Молдован потписао за Атлетико МадридFK Atletiko Madrid

РУМУН СТИГАО У ШПАНИЈУ: Молдован потписао за Атлетико Мадрид

АЈА НАПА ПРОШЛА КАО МЛАДОСТ: Партизан поново четири пута погодио мрежу ривала на припремамаFK Partizan

КИпшрани су први стигли до вођства када је у 21. минуту Куцалос искоса са леве стране, са око 20 метара одлично шутирао и постигао гол. Међутим, није се дгуо чекало на изједначење. Пет минута касније Сукачев узвраћа и такође са неких двадесетак метара погађа мрежу за 1:1 што је био и резултат на полувремену.

После пет минута игре у другом полувремену Војводина је водила 2:1 голом Ивановића после асистенције Савићевића. Зукић је лепим лобом у 63. минуту донео Војводини два гола предности, да би у 81. минуту Вукановић после акције из прекида изашао сам пред голаман Кипрана и лако га савладао за 4:1. Коначан резултат поставио је Кембел на асистенцију Николића.