Пикси до нове победе у "ЛУДОЈ" завршници (ВИДЕО)

31.03.2018. 12:08
Dragan Stojković
Драган Стојковић / Извор: МН Press

Одиграна утакмица 4. кола Суперлиге Кине.

Гвангџо R&F није дозволио нови пораз у Суперлиги Кине. Екипа Драгана Стојковића Пиксија је у прошлом колу изгубила од Шангаја СИПГ са 5:2, али је у мечу 4. кола била боља на гостовању Чангчун Јатаија. Резултат је био 2:1, а после 90 минута домаћин може да жали за коначним исходом. У 10. минуту промашили су пенал, а са 1:0 повели у 61. минуту. Међутим, Гвангџо је преокренуо у завршници. Захави је донео изједначење у 78. минуту, а у шестом минуту надокнаде досуђен је пенал за госте. Искључен је Руи Ју, а Ренатињо је са беле тачке (касније се испоставило) донео три бода.

ОВО ЈЕ ВЕЋ ПРЕВИШЕ: Милојевић остао без још једног ВАЖНОГ адута пред гостовање у Лучанима (ФОТО)

НЕМЦИ ПИШУ: Љубимац Делија преузима Бајерн (ФОТО)018

Али ту није био крај узбуђењима. Главни судија је досудио пенал за Чангчун у деветом минуту надокнаде. Голман Гвангжоа је кратко одбио лопту, на коју ја натрчао Игало и убацио ју је у гол. Славље је било преурањено, јер је судија прегледао снимак и поништио гол.

После четири одиграна меча, Гвангџо има девет бодова и други је на табели. Први је Шангај СИПГ, са максималних 12. У следећем колу, Гвангжо ће бити домаћин Ђангсу Сунингу, за који је недавно потписао и Ричмонд Боаћи, бившим нападачем Црвене звезде.

ЈЕДНА ОД НАЈБОЉИХ ПАРТИЈА: Заслужио је да предахне, Омић се на ПРАВИ начин опоравља од шокантног пораза (ВИДЕО)

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.