ЕУФОРИЈА МЕЂУ ЗВЕЗДАШИМА: Милојевић сазнао ФЕНОМЕНАЛНУ вест

12.03.2023. 13:19
Miloš Milojević, FK Crvena zvezda
Милош Милојевић, ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Црвено-бели су већ практично оверили титулу шампиона Србије.

Лепе вести стижу за тренера Црвене звезде Милоша Милојевића. Фудбалери Славије Праг победили су Викторију из Плзења са 2:1 у дерби мечу чешког првентва, а један од погодака за прашки тим постигао је и будући нападач црвено-белих Питер Олајинка.

НЕЋЕ ДОЋИ НА РОЂЕНДАН: Голман и крило пропуштају дуел Црвена звезда - Нови Пазар

"ИЗДАО НАС ЈЕ": Лалатовић ОСУО ПАЉБУ након дебија! Поменуо и ПЛАТУ

САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО: Предраг Мијатовић проговорио о доласку у Партизан, више нема дилеме

Гости из Плзења су први стигли до предности, пошто је Томас Чори погодио у 16. минуту, али су домаћи успели да у другом полувремену направе велики преокрет и стигну до велика три бода у трци за титулу.

Један од јунака преокрета је био и Олајинка, који је у 50. минуту изједначио резултат, да би потпуни преокрет Славији донео Лингр у 76. минуту сусрета.

Биће Олајинка велико појачање пред Лигу шампиона, где ће Црвена звезда први пут заиграти без квалификација, наравно уколико не изгубе велику поредност, али то је свакако мало вероватно.