СРБИЈА ИМА ДВА ПРЕДСТАВНИКА У ЕВРОПИ: Партизан избацио Молде, Милетић је ХЕРОЈ! (ВИДЕО)

29.08.2019. 18:31 17:13
desbr
десбр / Извор: Фото: ФК Партизан

Групна фаза ЛЕ стигла у Хумску.

Фудбалери Партизана и Молдеа одиграли су у Норвешкој 1:1 у реванш мечу плеј-офа за улазак у Лигу Европе, што је црно-белима било довољно за пласман у групну фазу после београдске победе. Норвежани су дошли до предности преко Џејмса у 72. минуту, али је погодак за пролаз црно-белих постигао Немања Милетић осам минута касније.

Партизан се тако придружио Црвеној звезди која се пласирала у Лигу шампиона у европској јесени.

ЈОШ САМО КОРАК ДО ЛИГЕ ЕВРОПЕ: Гробари прате Партизан где год да игра (ВИДЕО)

ОРЛОВИ ОДРАДИЛИ ПРВИ ТРЕНИНГ: Тандем ОТКРИО шта чека Анголу!

ДОМАЋИН ОБЈАВИО: Ово су кинеске снаге за Мундобаскет! Нема више Јао Минга, али ту је ОН

Уживо дешавања из Молдеа можете пратити из минута у минут на порталу Србија Данас.

КРАЈ:
Партизан је у Лиги Европе!
90 2. минут:
Владимир Стојковић је добио жути картон због одуговлачења.
87. минут:
Асано је постигао гол, али је поништен због офсајда.
85. минут:
Хестад је шутирао, са десне стране, а Стојковић је уз мало муке успео да укроти лопту.
81. минут:
Могао је Ожеговић да стави тачку на меч, али се оклизнуо у одсудном тренутку и није успео да искористи добру прилику.
80. минут:
ГОЛ 1:1! Милетић је поравнао резултат. Тошић је извео корнер са десне стране, а најбољи у скоку је био повремени репрезентативац Србије и послао је лопту у мрежу домаћег тима.
77. минут:
Милетић је убацио лопту са десне стране на петерац, али је шут Павловића изблокиран.
76. минут:
Хусаин је добио жути картон због фаула с леђа над Асаном којим је прекинуо опасан напад.
72. минут:
ГОЛ 1:0! Води Молде преко Џејмса! Еикрем је изво слободан ударац, погодио је живи зид, а лопта се одбила на ногу Лекеу Џејмсу који ју је спровео у небрањен део мреже.
70. минут:
Покушао је Natho да угрози гол Молдеа, али је Кранинкс био сигуран на голу.
68. минут:
Лепо је Тошић проиграо Урошевића, а овај је центрирао, али непрецизно. Након што је лопта завршила у гол-ауту у игру је ушао Ожеговић уместо Садика.
67. минут:
Прва измена и у Партизану. Уместо Суме у игри је Natho, а Гвинејац је добио жути картон због спорог напуштања терена.
61. минут:
Уместо Болија на терену је Омоијуанфо.
60. минут:
Бојан Остојић је остао на трави после једног дуела и ушла је лекарска екипа да му помогне.
58. минут:
Боли је побегао Немањи Милетићу и шутирао искоса са леве стране у ближи угао Владимира Стојковића, али је голман црно-белих успео да одбрани.
51. минут:
Еикрем је искористио грешку Суме и шутирао са ивице казненог простора, али срећом по Партизан лопта је прохујала тик поред стативе.
47. минут:
Пуно среће за Партизан. Норвежани су центрирали са десне стране, лопта је пролетела кроз петерац, али нападачи домаћег тима нису успели да је закаче и промене јој смер.
46. минут:
Почело је друго полувремен, а тренери нису направили ниједну измену.
ПОЛУВРЕМЕ:
Без голова у првих 45 минута.
41. минут:
Жути картон за Аурснеса због врло оштрог старта над Урошевићем.
40. минут:
Нова шанса за Партизан! Сума је извео корнер, главом је шутирао Остојић, али поред гола.
32. минут:
Сума је са велике удаљености покушао да изненади голмана домаћих, али је шутирао преко гола.
25. минут:
Могло је да буде веома опасно по гол Партизана, али срећом по црно-беле Хестад није успео да прихвати лопту после паса Еикрема, иначе би се нашао очи у очи са Владимиром Стојковићем.
20. минут:
Нешто мирнији период игре на стадиону Молдеа.
11. минут:
Нова сјајна прилика за Партизан. Садик је додао лопту Здјелару, који је шутирао са сличне позиције као и Тошић шест минута раније, али је Кранинкс опет сјајно реаговао.
5. минут:
Асано је феноменално проиграо Тошића који је шутирао са неких 18 метара, али је голман Кранинкс успео да интервенише.