ПОБЕДА НА СТАРТУ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Звездини омладинци срушили Омонију!

14.09.2022. 21:45
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Фото: ФК Црвена звезда

Идеалан почетак...

Омладинци Црвене звезде савладали су Омонију у првом колу омладинске Лиге шампиона - 1:0.

СТРАХИЊА ЕРАКОВИЋ ЗА СД Бек или штопер - све прихвата! "Не постоји клуб који може да ми замени емоције према Звезди"

(САСТАВ) МИЛОЈЕВИЋ ПРЕСЛИКАВА МОНАКО: Гобељић као ВЕЛИКИ ПОВРАТНИК на Европској сцени!

МИЛОЈЕВИЋА БРИНЕ САМО ЈЕДНА СТВАР: Звезда спремна за Трабзонспор!

Стиче се утисак да би ова победа била знатно убедљивија да нападач црвено-белих, Иван Никчевић, није искључен пред крај првог полувремена, након неспретног старта на голмана гостију.

До тог тренутка, Црвена звезда је имала потпуну иницијативу, а предност је екипи Зорана Рендулића донео Лука Стојсављевић, након што је натрчао на одбитак у петерцу. Пре њега је Никчевић погодио стативу након центаршута, а Стојсављевић је исправио његов промашај.

У другом полувремену, фудбалери Црвене звезде су стајали позади, успешно одбијали нападе Омоније и чекали шансу из контра-напада.

Резултат из 14. минута је остао на снази до краја утакмице - 1:0.

Звездини омладинци за нешто мање од месец дана путују у Никозију, на реванш, а уколико прођу, чека их бољи из дуела АЗ Алкмар - Шамрок. Јасно је да ће то бити холандски представник који је у првој утакмици славио са убедљивих 5:0.