ПОБЕДА ОМЛАДИНАЦА СРБИЈЕ: Одличан деби Обрадовића, блистали играчи Звезде и Партизана (ФОТО)

21.02.2017. 16:20
Obrad
Обрад / Извор: МН Press

Савладане комшије.

Омладинци Србије су кренули одлично под вођством новог селектора Милана Обрадовића. Бивши репрезентативац је имао успешан селекторски деби, у склопу припрема за елитну рунду квалификација за Европско првенство Орлићи су у у првом од два пријатељска меча против вршњака из Бугарске славили са 3:1. Меч је одигран на терену спортског центра у Старој Пазови.

УСКОРО ЋЕ ПРАЗНИК ФУДБАЛА: Познате цене карата за дерби, ево колико је НАЈЈЕФТИНИЈА

ИМАЋЕ ОГРОМНУ ПОДРШКУ: Ђоковић ће против Надала у Дејвис купу играти у ОВОЈ дворани (ФОТО)

Млади Срби су показали да су много квалитетнији од ривала, па су питање победника решили већ после првог дела игре, кад су постигли сва три гола. Обрадовић је у наставку измешао састав и Бугари су успели да ублаже пораз. Голове за Србију постигли су млади нападач Партизана Ђорђе Јовановић у 10. минуту, везиста Звезде Лука Аџић у 38. минуту и Игор Златановић из Радника у 42. минуту. Друга провера са Бугарима заказана је за четвртак с почетком у 11 сати.

Голману од 130 килограма се смејао цео свет што је појео питу за време меча, а онда шок: ОН ЈЕ ВЕЛИКИ ПРЕВАРАНТ! (ВИДЕО ФОТО)