ПОБЕДА ПОСЛЕ МЕСЕЦ ДАНА: Мирковић ипак није задовољан, Окука не жели да коментарише пенал (ФОТО)

04.11.2018. 21:47
Zoran Mirković
Зоран Мирковић / Извор: МН Press

Партизан тријумфовао против Војводине са 2:0.

Фудбалери Партизана после месец дана и три ремија у низу, остварили су победу у домаћем шампионату пошто су у Хумској, у дербију 15. кола, савладали Војводину са 2:0 головима Рикарда и Енакеа. Тренер црно-белих Зоран Мирковић био је делимично задовољан после победе пошто су његови играчи приказали добру партију, али је имао и замерке.

НАВИЈАЧИ СУ РЕКЛИ СВОЈЕ: Моћан ТРАНСПАРЕНТ Гробара и јасна порука играчима Партизана! (ФОТО)

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Партизан прекинуо низ ремија, Рикардо и Енаке погађали против Војводине (ВИДЕО)

- Важна победа за нас против чврсте Војводине. Опет смо после првог гола ушли у беспотребну нервозу која је малтене трајала до другог поготка. Евидентно да се увукао страх међу играче. Играли смо доста добро, изгарали смо на терену и заслужили победу - рекао је Мирковић и осврнуо се на Енакеа који је постигао други узастопни гол. - Он је то заслужио радом у претходном периоду. Прави је професионалац у моментима кад није био у првом плану, радио је и чекао шансу. Искористио је своју шансу. Имали смо доста добрих ситуација које нисмо реализовали, увек је добро кад се дају голови.

Dragan Okuka
Драган Окука / Извор: МН Press

Стратег Новосађана Драган Окука сматра да је његов тим, осим на почетку меча у Хумској, одиграо добро.

- Честитам Партизану на заслуженој победи. Морам да кажем да је Војводина осим у првих 25 минута играла доста добро. Погодили смо пречку, имали још две стопостотне ситуације за гол. Партизан је то знао да казни другим голом. Доста добрих ствари смо направили у другом полувремену, штета што смо примили други гол - истакао је Окука који није хтео да коментарише ситуацију код пенала који је досуђен за Партизан. - Сви различито то видимо, морам да погледам снимак. Судија је тако пресудио.

Све најновије спортске вести можете да прочитати ОВДЕ.