ПОБЕДНИК ОДЛУЧЕН ПОСЛЕ ДРАМЕ И ПЕНАЛА: Партизан сазнао противника у трећем колу квалификација за Лигу Европе

26.07.2022. 20:15
Midtjiland
Мидтјиланд / Извор: Профимедиа

Црно-бели неће имати лак посао.

Фудбалери Партизана сазнали су противника у трећем колу Лиге Европе, а то ће бити АЕК из Ларнаке који је поражен од Мидтјиланда после пенала 1:1 (4:3) у узвратној утакмици квалификација за Лигу шампиона.

ПОЈАЧАЊЕ ПРЕД ПАРТИЗАН: Кур Кур потписао за Нови Пазар

ПАРТИЗАНОВ ФУДБАЛЕР ДОЖИВЕО МОЖДАНИ УДАР: Клуб се хитно огласио

ОН ЈЕ ИДИОТ, ИЗБАЦИЛИ СУ ГА КАО ПСА! Отац Макабијевог бисера ЖЕСТОКО ВРЕЂАО Владимира Ивића

Почело је веома жустро у Ларнаки, а први до предности су стигли домаћи када је Олатунџи погодио у 9. минуту и то после корнера. Међутим, вођство је трајало свега три минута, пошто су Данци узвратили на исти начин, преко Далмсгарда. До краја меча је било поприлично незанимљиво.

Обе екипе су биле опрезне и сем повремених претњи из даљине није се могло шта озбиљније видети у 90 минута меча.

Имајући у виду да су два ривала ремизирала истим резултатом и у првом дуелу у Данској, отишло се у продужетке. Најбољу прилику у додатних пола сата имао је Омри Алтман када је погодио стативу у 116. минуту и све је решено после једанаестераца.

Срећнији су били гости, а трагичар АЕК-а је био Густаво који је промашио у петој серији и тако послао Мидтјиланд на Бенфику, а своју екипу на београдске црно-беле.

Мечеви су на програму 4. августа у Ларнаки и недељу дана касније у Београду.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како Сејдуба Сума дрибла Харија Мегвајера