ПОДВИГ ОРЛИЋА: Са играчем мање до преокрета (ФОТО)

27.10.2019. 21:01
Kadeti Srbije
Кадети Србије / Извор: Фото: ФСС

Следећа утакмица у среду:

Кадетска репрезентација Србије, после изненађујућег пораза од Летоније (1:2) у првом мечу првог круга квалификација за пласман на Првенство Европе, победила је у Минску селекцију домаћина, Белорусију - 2:1 (2:1).

НЕКАДА ЈЕ БИО ЖЕЉА ВЕЧИТИХ: Звезда или Партизан? Станисављевић ОТКРИО чији би позив РАДИЈЕ прихватио!

СУПЕРЛИГА: Чука победом најавила меч са Партизаном, ТСЦ после ремија долази Звезди

ЗВЕЗДАШИ, ПАРТИЗАНОВЦИ, ПАЖЊА: Играли су и Тотенхем и Јунајтед, а колико су само пенала промашили Ђаволи (ФОТО)

Избараници селектора Дејана Бранковића остварили су прави подвиг, јер су од 33. минута због искључења Лазића, играли са играчем мање, а домаћин је водио тада 1:0 голом Зиновича у 15. минуту. И у тренуцима када би нека селекција пала, Орлићи су устали и до краја првог полувремена потпуно преокренули резултат. Јунак је био нападач Партизана Борис Крстић који је у само пет минута постигао два гола и вратио наду Србији да судбину проласка у елит рунду квалификација има у својим рукама.

У последњем мечу Србија ће се у среду састати са Мађарском која је данас савладала Летонију 3:0.

СРБИЈА - БЕЛОРУСИЈА 2:1

СТРЕЛЦИ: Крстић 39, Крстић 44. - Зинович 15.

СТАДИОН: Трактора у Минску

СУДИЈА: Николас Волш (Шкотска)

ЖУТИ КАРТОНИ: Лазић, Цветићанин - Бруј, Зинович, Касараб, Галушко, Шетко

ЦРВЕНИ КАРТОН: Лазић

СРБИЈА: Ћопић, Бојат, Ђорђевић, Суботић, Лазић, Станковић, Петковић (од 72. Јеленковић), Бачанин (од 84. Ранђелов), Цветићанин (од 84. Стојановић), Б. Крстић (од 55. Милетић), Ајдар.

БЕЛОРУСИЈА: Кудравец, Лихаџиевски (од 46. Чернок), Бруј, Паркхоменка, Касараб, Нижник, Михњук (од 72. Кузњецов), Кунски (од 57. Латихов), Зинович, Михдалионак (од 46. Галушко), Шетко.

Погледајте како изгледа одбојкашица Ким Глас

ИСКРЕН КАО И УВЕК: Ден Тана без длаке на језику о Звезди и Партизану! Ове приче, до сада, нисте чули...

ПЕТРОВИЋ: Ни Тотенхему ни Бајерну неће бити лако на Маракани (ФОТО)

ПАВЛОВИЋ МЕРКА ЕВРОПСКО ПРОЛЕЋЕ: Млади штопер Партизана о титули, личним плановима и КЉУЧНОМ мечу сезоне

О СВЕМУ ПОМАЛО: Николић о Лиги шампиона, великом Марину, младој репрезентацији... (ФОТО)

МИЛОШЕВИЋ ПОСЛЕ ЧЕТВОРКЕ: Ко још даје осам голова?!