ПОГЛЕДАЈТЕ ПАЖЉИВО: Због ове две ситуације из Звезде грме на Мажића (ВИДЕО)

27.05.2017. 22:25
Duel Ostojića i Boaćija u četvrtom minutu
Дуел Остојића и Боаћија у четвртом минуту / Извор: Фото: Youtube Printscreen/AM Видео7С

Црвено-бели поражени од Партизана у финалу Купа Србије са 1:0.

У Црвеној звезди не могу да се помире са поразом у финалу Купа Србије од Партизана резултатом 1:0 (1:0). На ванредној конференцији за медије одржаној на стадиону „Рајко Миитћ“ (прочитајте ОВДЕ) генерални директор Звездан Терзић и тренер Бошко Ђуровски су отворено дигли глас против суђења Милорада Мажића.

НЕ ПЛАШИ СЕ ДА КАЖЕ ИСТИНУ: Терзић ДИРЕКТНО одговорио Делијама на питање са ТРАНСПАРЕНТА (ФОТО)

ХАОС ПОСЛЕ МЕЧА: Нападнути играчи ВЕЧИТОГ ривала (ФОТО)

У Звезди не могу да прежале што најбољи српски судија није досудио, како тврде, два једанаестерца.

Прва спорна ситуација догодила се у четвртом минуту, када је Никола Миленковић повлачио нападача из Гане Ричмонда Боаћија, али је Мажићева пиштаљка остала нема.

У другој ситуацији, у 64. минуту, Немања Милић је завршио на трави после дуела са Миленковићем.

После свега, сами процените да ли је Мажић оштетио Црвену звезду и да ли са „Маракане“ оправдано грме на суђење,. У настваку вести погледајте и стручну аанлизу спорних детаља са финалног меча Купа Србије.

Пет минута после ПОРАЗА од Партизана Ђуровски одговорио на питање да ли ОСТАЈЕ у Звезди