ПОКЕР ИНТЕРА ПРЕД РЕВАНШ: Лукаку отворио голеаду за треће место на табели!

FK inter
ФК интер / Извор: Профимедиа

Добра игра "нероазура"...

Фудбалери Интера су били бољи од Сасуола са 3:2 у утакмици 35. колу Серије А.

НА "РИБАЊЕ" ПРЕД НАВИЈАЧИМА: Навијачи Милана "постројавали" Пиолија и тим после пораза (ВИДЕО)

ФУЛАМ ОКАЧИО СРПСКЕ ЗАСТАВЕ: У Лондону славе нови рекорд!

СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДУ ИЗ ЧЕШКЕ: Славија ГУБИ ТИТУЛУ - црвено-белима се смеши све боље место на жребу за ЛШ!

Екипа Сасуола је стигла до гола домаћих већ у 11. минуту меча. Лоријенте је са леве стране одлично центрирао на супротну страну у петерац, где је Доменико Берарди умакао дефанзивцима Интера и проследио лопту у мрежу. Проверавало се у ВАР соби да ли је Лоријенте био у офсајду и испоставило се да заиста јесте, па гол није признат.

Четири минута непризнат гол и на другој страни, када је Димарко био у офсајду.

У 55. минуту Интер је повећао предност свог тима после аутогола Руана Тресолдија.

Само три минута касније Лаутаро Мартинез је потврдио победу свог тма. Успели су до краја меча фудбалери Сасуола да смање предност Интера, прво је Матеус Енрике у 63. минуту, па онда Фратези у 77. минуту.

Четврти гол за екипу из Милана је постигао Ромелу Лукаку, што му је други на овом мечу, и тако поставио коначан резултат.

Интер је овом победом успео да се пробије на треће место, три кола пре краја сезоне са 66 освојених бодова, једним више од Лација који је сада пао на четврто место после јучерањег ремија са Лећеом.

"Нероазуре" сада очекује реванш меч полуфинала Лиге шампиона против Милана, први су решили у своју корист са 2:0.