НИКОЛИЋ СРУШИО ЈЕДИНСТВО: Партизан у осмини финала Купа Србије!

01.11.2023. 14:01
Fk Partizan
Фк Партизан / Извор: МН Press

Нападач решио меч.

У утакмици шеснаестине финала Купа Србије у фудбалу, Јединство са Уба поражено је од Партизана резултатом 1:0.

”ОПЕТ ЛАЖЕШ”: Меси ОДБРУСИО познатом новинару због навода да се враћа у Барсу!Lionel Mesi

”ОПЕТ ЛАЖЕШ”: Меси ОДБРУСИО познатом новинару због навода да се враћа у Барсу!

ТЕШКО ЈЕ: Покетино замолио навијаче Челсија да подрже играчеMaurisio Poketino

ТЕШКО ЈЕ: Покетино замолио навијаче Челсија да подрже играче

Звезда не пушта Глазера да брани у Приштини!Omri Glazer

Звезда не пушта Глазера да брани у Приштини!

Домаћи тим је био бољи у првих 15 минута, Партизан практично није претио, све до 22. минута утакмице када је Северина први загрејао дланове Јовановића.

У 29. минуту зицер за црно-беле, Баждар ће морати да поради на игри главом. Био је на левој страни, али је лоше шутирао после додавања Северине.

Није било довољно утицаја Николића и Менига у првом полувремену, црно-бели су изгледали слабо у офанзиви и очекујемо већ на старту другог полувремена измене у црно-белом табору.

До краја бележимо и покушај Шеховића који је морао боље, али све је то било преслабо за ово прво полувреме. Зубаиру је на другој страни после једне полуконтре покушао да савлада Стевановића, али се сваки покушај завршио неуспешно у првом полувремену.

И онда је Дуљај морао да мења, Северина и Баждар су изашли јер практично ништа добро нисмо видели од њих у првих 45 минута, ушли су Салдања и Захид и одмах гол у мрежи домаћина.

Управо је Захид био креатор, додао је до Николића који завршава акцију за 0:1!

Ни после гола, није Партизан изгледао толико добро, посебно у одбрани, чинило се да је домаћин играо са превише респекта према црно-белима и то им није дало резултата.

Једна одлична акција забележена је после пола сата игре у другом полувремену, Зубаиру је шутирао из волеја, лопта је отишла мало поред гола Стевановића који је "залеђено" гледао.

Захид је могао да реши питање победника, али је промашио из изгледне ситуације, уследио је ударац Белића, а Партизан је имао све више простора да направи разлику на половини Убљана.

Ипак, промене резултата није било, Партизан је успео да прође у наредно коло и да одмори појединце на овом мечу.