ПОНОВО РАДИ БАНЕ: Капитен Србије за победу Зенита (ВИДЕО)

22.04.2017. 15:50
Branislav Ivanović
Бранислав Ивановић / Извор: Профимедиа

Важна победа екипе из Санкт Петербурга.

Бранислав Ивановић је коначно постигао први гол у дресу Зенита, и то у најважнијем могућем тренутку. Капитен Србије је постигао гол у 86. минуту и донео вођство у победи против Урала 2:0. Био је то први Ивановићев погодак откако је крајем јануара стигао у Зенит. Први после 21. јануара, кад је био стрелац за Челси у мечу ФА купа против Брентфорда. Гол је изузетно важан јер је најавио победу којом је Зенит остао у трци за друго место које води у квалификације за Лигу шампиона. Моло је у трећем минуту надокнаде постигао гол за оверу победе.

ВЕЛИКА ТРАГЕДИЈА: Свет у шоку, ПОГИНУО познати спортиста (ФОТО)

КОШАРКАШ ПАРТИЗАНА ИСКРЕН: Звезда је имала изванредну сезону (ФОТО)

ШТИКЛА КОЈА ЈЕ ЗАЛУДЕЛА КИНЕЗЕ: Бивши нападач Звезде постигао ФЕНОМЕНАЛАН гол (ВИДЕО)

Гости су меч завршили са осморицом. Први црвени картон зарадио је Румун Биквалфи у 61. минуту због оштрог старта (други жути), после чега је времешни Роман Пављулченко изгубио живце, напао судију  па је и он морао под туш, да би Роман Емељанов у 86. зарадио другу јавну опомену.

КОНАЧНО! Ана и Швајни су се уселили у НОВИ ДОМ (ФОТО)