ПОРАЗ БРЂАНА У ТУРСКОЈ: Украјинци ПРЕВЕЛИК залогај!

25.01.2021. 18:51
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: Фото: ФК Чукарички

Одлучио двоструки стрелац.

Фудбалери Чукаричког поражени су на припремама у Турској од украјинског Дњепра резултатом 0:2 (0:2).

НЕМА СПАВАЊА: Спектакл у најави - ево зашто ноћас мораш да испратиш НБА

ДЕ-ТО-НА-ЦИЈА: Звезда ЗАВРШИЛА највеће ПОЈАЧАЊЕ! Драговић све ДОГОВОРИО са црвено-белима!

СТАНОЈЕВИЋ ЗАДОВОЉАН НАКОН ПОБЕДЕ: "Најважнија је игра Бајбека - биће он још МНОГО БОЉИ"

Питање победника решено је већ у првом полувремену, када су Украјинци постигли оба поготка. И поред тога, Чукарички је успео да поправи утисак и у другом полувремену се представио као бољи ривал.

Двоструки стрелац за Дњепар био је Довбик, први гол постигао је после одличне акције из корнера у 23, а други из пенала у 45. минуту. Бело-црни су били далеко бољи ривал у наставку, а најзаслужнији што није било промене резултата био је голман украјинског тима.

До краја боравка у Турској, суперлигаш са Бановог брда одиграће још два контролна меча. Први већ сутра (уторак, 15) против Рудара из Пљеваља, док је генералка заказана у 28. јануара са руским друголигашем Сочијем.

Повратак експедиције Чукаричког за Београд је 29. јануара, а прву утакмицу у наставку Суперлиге Србије, бело-црни ће одиграти 6. фебруара у Инђији (13).

Погледајте како изгледа америчка одбојкашица Кајла Симонс.