ПОСЛЕ ЛУКИНОГ СПЕКТАКЛА: Анћелоти послао поруку Јовићу, Србин добија НОВУ шансу?

05.12.2021. 08:57
Karlo Anćeloti, Luka Jović
Карло Анћелоти, Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Чека минуте у Лиги шампиона.

На фантастичан начин своју прилику искористио је Лука Јовић у Сан Себастијану против Сосиједада. Српски нападач одиграо је кључну улогу у тријумфу Мадриђана од 2:0, уписао је асистенцију и постигао гол, па после меча на његову адресу стижу похвале, између осталих и од тренера Карла Анћелотија.

КАПИТЕН, ХЕРОЈ И ЖРТВА: Предводио нас је у Монтевидеу, даривао поражене, бесплатно лечио сиромашне, а у смрт и легенду отишао ВОЛЕЈОМ

СРБИН ОСВОЈИО ТИТУЛУ: Малме је ШАМПИОН, лудило у последњем колу шведског првенства!

ДОЧЕКАО ЈЕ СВОЈИХ ПЕТ МИНУТА: Прорадио Лука Јовић! Асистенција и гол српског репрезентативца (ВИДЕО)

- Лука Јовић је добар нападач, као што је и Маријано Дијаз. Желим да му честитам, јер није лако када не играте. Искористио је своју шансу и постигао гол - истакао је Анћелоти.

Питање које се сада поставља да ли ће у наредном периоду Јовић бити стартер у екипи Реала, почев од утакмице са Интером у Лиги шампиона, с обзиром да је Карим Бензема повређен и управо је њега Јовић заменио у 17. минуту утакмице против Реал Сосиједада.

Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Реутерс

Ипак, Анћелоти верује у брз повратак Француза, али поручује да га неће бити у последњем колу групне фазе најелитнијег европског такмичења.

- Мислим да није ништа озбиљно, али неће играти у Лиги шампиона - потврдио је Анћелоти.

Сада је на Луки Јовићу да на најбољи начин искористи прилику која му се указала.

Све најновије вести о фудбалу прочитајте на ОВОМ линку.