ПОСЛЕ РЕПРЕЗЕНТАТИВНИХ ОБАВЕЗА: Милојевић САЗНАО две лоше ВЕСТИ! (ФОТО)

Србија Данас/Спортски журнал
Vladan Milojević
Владан Милојевић / Извор: МН Press

Црвено-бели настављају са радом.

Завршене су обавезе у националном тиму за фудбалере Црвене звезде. Расути по целом свету, играчи српског шампиона дали су велики допринос у својим репрезентацијама.

Милан Родић одиграо је свих 90 минута у победи Орлова над Црном Гором, док је у Букурешту уписао 77 минута. Други члан селекције Србије Бранко Јовичић, провео је последњих 20 минута на терену под Горицом, док против Румуније није добио прилику.

ПАЛО БРИЈАЊЕ У СЕВИЉИ: Енглези и Шпанци одиграли ТРИЛЕР меч, Црвена Фурија на коленима (ВИДЕО)

НЕВЕРОВАТНО: Ови голови ПСЖ-а против Звезде су сумњиви УЕФА! (ВИДЕО)

Filip Stojković
Филип Стојковић / Извор: МН Press

ПОСЛЕ САЛАХА, НОВИ ПЕХ ЗА КЛОПА! Повредио се КЉУЧНИ нападач, пропушта дуел са Звездом (ФОТО)

Филип Стојковић  је скривио пенал над саиграчем Родићем, у поразу Црне Горе од Србије, а затим напустио терен на полувремену. Са друге стране, у Литванији је изашао у 87. минуту, разлог је повреда.

Због одложене утакмице Гана - Сијера Леоне, Ричмонд Боаћи имао је "слободан" викенд, док је Бен Фарду био у стартној постави у поразу од Марока (0:1).

Аустралија је декласирала Кувајт са 4:0, али Милош Дегенек није улазио у игру, као ни Алекса Терзић који је био на списку младе репрезентације Србије против Сокероса.

Оно што може да забрине стручни штаб Звезде је да се Џејмс Милнер опоравио од повреде задње ложе, па иако му је предвиђана пауза до краја октобра, може на терен већ против Хадерсфилда.

Искусни везиста повредио се против Манчестер ситија, али и ако га не будемо гледали у наредном мечу Премијер лиге, извесно је да ће бити спреман за утакмицу на Енфилду 28. октобра против тима са Маракане, у трећем колу Лиге шампиона.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.