СУПЕРЛИГА: После шокирања Звезде, Раднику бод у Новом Пазару

01.11.2021. 16:06
FK Novi Pazar
ФК Нови Пазар / Извор: МН Press

Меч 15. кола.

Фудбалери Новог Пазара и Радника ремизирали су (1:1) у оквиру 15. кола Суперлиге Србије.

ИЗ ЧУКАРИЧКОГ У ШОКУ ПАРТИЈОМ ПОПОВИЋА: Нисам могао да верујем да је момак то одбранио (ФОТО)

Звезду чека меч сезоне, Драговићев апел одзвања Мараканом

ВУЈАЧИЋУ СРЦЕ ПУНО: Упознао сам легенду, упознао сам Сашу Илића (ВИДЕО)

Сјајно је меч почела екипа из Сурдулице и преко Спасића дошла до предности већ у трећем минуту меча. Нападач је био стрелац и увеликој победи Радника пре пар дана над Црвеном звездом (2:1).

Резултат је поравнао бивши играч Напретка и Јавора Бојан Чечарић у 29. минуту, а до одласка на одмор Нови Пазар је могао и до преокрета, али је пречка сачувала гол Стефана Ранђеловића после једног слободњака. Најбољу прилику за госте у наставку је имао Урош Миловановић, али је његов шут изблокиран.

Радник у наредном колу игра против Металца у Горњем Милановцу, док Нови Пазар дочекује ТСЦ у мечу у ком ће пробати да упише прву победу после пет мечева. Ово му је био други везани реми, а претходно је трипут изгубио.

Погледајте како изгледа Фабиола Парало, девојка фудбалера Лага Жуниора.