ПОСЛЕ УСПАВАНКЕ, РАСПУЦАНО У НАСТАВКУ: Реми Станојевићеве Коње са Кајзеријем

07.05.2023. 19:16
Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: Профимедиа

Могло је и боље, али...

Фудбалери Коњаспора, које са клупе предводи српски тренер Александар Станојевић, ремизирали су са Кајзериспором на домаћем терену резултатом 2:2 у оквиру 33. кола Суперлиге Турске.

ДУЉАЈ ОПРЕЗАН ПРЕД МЕЧ СА НОВИМ ПАЗАРОМ: Много бивших играча је по нас било кобно

"НАЖАЛОСТ, ТИ МОМЕНТИ СУ РУЖНИ" Алегри се осврнуо на ситуацију са Душаном Влаховићем

БЕРБЕР СПРЕМИО ЗАМКУ ЗА ПАРТИЗАН: Не смемо да им дозволимо да играју

Бивши стратег Партизана је тако наставио добру серију резултата, тренутно је три дуела без пораза, а на последњих седам мечева Коња има само један неуспех.

На овом дуелу су могли и до победе, али је на крају нерешен резултат био најреалнији.

Сви голови су пали у интервалу од свега девет минута. Гости су повели у 46. минуту голом Кардоса, Коња је узвратила убрзо преко Јазгилија.

У 52. минуту поново је Мигел Кардосо био кобан по Шехића, али је Дикмен у 55. минуту на крају поставио коначних 2:2.

Станојевићева екипа тренутно се налази на седмој позицији са 46 бодова, а три више има Кајзериспор на шестој позицији са такође две преостале утакмице до краја шампионата.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Анђела Маниташевић, бивша девојка Луке Јовића.