ПОСТИГАО ПРВЕНАЦ: Погледајте Блекијев ГОЛ за победу Фјорентине (ВИДЕО)

Одиграна је пријатељска утакмица са немачком екипом.

Први је играч који је отишао из Партизана у летњем прелазном року. Никола Миленковић Блеки решио је да каријеру настави ван граница наше државе и да обуче дрес Фјорентине. По свему судећи, одлично се снашао у новом клубу.

ШТА ЈЕ ПРАВА ИСТИНА? Французи ОВАКО пишу о Леонарду и Мецу (ФОТО)

ХАОС У АТИНИ: Експедицију Партизана у Грчкој дочекало НЕПРИЈАТНО изненађење! (ФОТО)
У пријатељском окршају између Антрахт Браунштајга и италијанског клуба, наш фудбалер постигао је, испоставило се и победоносни гол, трећи по реду за Фјорентину. Водили су 2:0, потом је немачка екипа успела да изједначи али је у 77. минуту Блеки постигао гол и тако поставио коначан резултат.

Голове за Фјорентину постигао је Ћисеа (10. и 12. минут), док је за немачку екипу стрелац био Ернандез (26. и 67. минут)

У ПАРТИЗАНУ НЕМАЈУ ДИЛЕМУ: Дошли смо да скупо продамо кожу (ФОТО)