ПОТПУНИ БРОДОЛОМ КАТАЛОНАЦА: Реал их је "РАЗБУЦАО" и преузео прво место

30.09.2023. 21:44
FK Real Madrid
ФК Реал Мадрид / Извор: Реутерс

Меч осмог кола.

Фудбалери Реал Мадрида вратили су се на прво место у шпанској Примери, пошто су у дербикју осмог кола са тог места скинули Ђирону коју су савлдали са 3:0 и то у гостима.

МАЛЕР ЗА ЛИВЕРПУЛ: Одбранили се са деветорицом, па аутоголом у 96. минуту остали без бода

ИВАНИЋ ДОНЕО БОДОВЕ ЗВЕЗДИ: Шампион Србије уз много муке стигао до победе (ВИДЕО)

ПАЛИ У ЗАУСТАВНОМ ВРЕМЕНУ: ТСЦ прокоцкао победу, а можда и прво место

Све је кренуло поготком Хоселуа већ у 17. минуту на асистенцију Џуда Белингема, а Ђирона није још ни стигла да се опорави од шока, да би Чуамени убацио лопту у мрежу четири минута касније.

До краја је и Џуд Белингем успео да убаци сам лопту у мрежу у 71. минуту, тиме поставивши коначан резултат.

Реал сада има 21 бод на врху Ла лиге из осам кола, друга је Барселона са 20, док је Ђирона трећа са 19.