ЛУДИЛО: У Реалу су ЗБОГ НЕВЕРОВАТНЕ СТВАРИ окривили Роналдову девојку за пораз од Барсе (ГАЛЕРИЈА)

24.04.2017. 17:20
RonaldoUmtiti
РоналдоУмтити / Извор: Реутерс

Шпански медији брује.

Барселона је у 174. Ел Класику као гост победила Реал 3:2 и тако сачувала шансе да одбрани титулу првака Шпаније. Кристијано Роналдо је, уз судију Алехандра Хернандеза највећи кривац за пораз Реала. Арбитар због недосуђеног очигледног пенала за Реал у 1. минуту, баш после прекршаја над Португалцем, а Роналдо због неискоришћене стоодстотне шансе код резултата 1:1, средином другог полувремена.

МИЛЕНКОВИЋ ЗА СД: Причао је о Звезди и о КУПУ, али и о томе ко је главни за шалу у Партизану (ФОТО)

ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ ГОРЕ: НАЈВРЕЛИЈА навијачица Партизана СКРОЗ ГОЛА! (ХОТ ВИДЕО)

Челници клуба су међутим отишли корак даље, за пораз су окривили девојку Кристијана Роналда, Хеорхину Родригез, и то из бизарног разлога. Хеорхина је преузела на себе организацију славља које је требало да уследи после планиране победе Реала, а десио се пораз, и то најболнији могућ, голом Леа Месија у надокнади меча. У клубу сматрају да је Хеорхина унапред планираном журком измалерисала Реал пошто је све испланирала унапред, и "прво рекла хоп па тек онда скочила" или је "спремила ражањ иако је зец у шуми". Очекује се реакција Кристијана Роналда који је, како кажу шпански медији, до ушију заљубљен у атрактивну лепотицу.

ТЕРЗИЋ ОТВОРЕНО: Све ми ово личи на оно "Држите лопова" (ФОТО)

У галерији погледајте како изгледа заносна Хеорхина која је завела једног од најбољих фудбалера данашњице.

ШТА ЋЕ РЕЋИ БУГАРИН? Бивша жена Божинова фоткама ГОЛИХ ГРУДИ запалила интернет (ГАЛЕРИЈА)