ПОТВРДИО МУСЛИНОВО МИШЉЕЊЕ: Голом ДОКАЗАО да Орлови ДОБИЈАЈУ СТРАШНОГ нападача (ВИДЕО)

09.02.2017. 22:10
Slavoljub Muslin
Славољуб Муслин / Извор: МН Press

Његов тим славио победу.

У првенству Грчке је Александру Пријовићу био потребан минут да би одмах по уласку у игру дао гол, а у окршају у Купу Грчке погодио је већ после четири минута која је провео на мечу против Ксантија. Ушао је у игру у 59. минуту, а већ у 63. савладао је голмана Ксантија Живка Живковића, бившег чувара мреже Партизана. Био је то погодак за коначних 2:1. Примио је лопту на 20 метара, спустио је и из полуокрета послао оштру лопту у угао коју голман Живковић није успео да одбрани.

НИ ИГРАЊЕ У ЕВРОПИ НИЈЕ ПОМОГЛО: Партизан пред ГАШЕЊЕМ (ФОТО)

ЗАКУВАЛО СЕ: Позната старлета испрозивала кошаркаше Звезде, али је направила велику грешку због које ће јој се звездаши смејати (ХОТ ФОТО)

Иначе, гости су у 20. минуту повели преко Мистакидиса, а у 52. минуту Ксанти је дошао до изједначења преко још једног бившег играча Партизана, Ђорђа Лазића. На крају је Пријовић решио питање победника.

ВЕЛИКА ШАНСА ЗА ОРЛОВЕ: Европи ДОДАТНА места на Мондијалу (ФОТО)