ПОВРЕДА У НЕЗГОДНОМ ТРЕНУТКУ: Олмо можда прескаче Звезду?

09.09.2023. 19:50
Dani Olmo
Дани Олмо / Извор: Профимедиа

Чека се одлука...

Фудбалска рерпезентација Шпаније одиграла је готово идеалну утакмицу и са убедљивих 7:1 као гост савладала Грузију у мечу петог кола групе А квалификација за ЕУРО.

НА ОВОМЕ ЈЕ ДУЉАЈ ИНСИСТИРАО: Стигло појачање у Партизан (ФОТО)

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕУРО: Белгијанци минималцем славили у Азербејџану!

У МИЛАНУ МОГУ ДА ОДАХНУ: Стигли Жируови лекарски налази!

На тој утакмици гол и асистенцију уписао је офанзивац немачког Лајпцига Дани Олмо, али је због повреде напустио игру минут пре краја првог полувремена.

Испоставило се да је реч о озбиљнијем проблем за Олма, јер ће, према писању шпанских медија, један од најбољих играча "црвене фурија" због проблема са коленом десне ноге паузирати између три и четири недеље.

То значи да Олмо неће бити располагању тренеру Лајпцига Марку Розеу за неколико утакмица у немачкој Бундеслиги, али на на старту групне фазе Лиге шампиоан 19. септембра када "бикови" гостују Јанг Бојсу у Берну.

Поред Јанг Бојса ривали Лајпцигу у групи Г биће Манчестер сити и Црвена звезда, а Олмо ће извесно бити спреман за меч трећег кола 25. октобра када је немачки тим домаћин Звезди.