ПРЕЧКА СПАСИЛА ПОРТУГАЛЦЕ: Шпанци ремизирали са шампионом Европе (ВИДЕО)

04.06.2021. 22:03
Morata
Мората / Извор: Реутерс

Без узбуђења на Ванда Метрополитану.

Припремни меч за првенство Европе одиграли су репрезентација Шпаније и Португала. У не толико узбудљивом мечу на Ванда Метрополитану коначан резултат је 0:0.

МОЖЕ ЛИ БИЗАРНИЈЕ: Репрезентативац Аргентине проглашен МРТВИМ све док се није ОГЛАСИО на Инстаграму!

НИШТА ОД КАРИОКА: Бразил ОДУСТАЈЕ од великог такмичења!

СПРЕМНИ ЗА ЕУРО: Македонци ДЕКЛАСИРАЛИ госте са 4:0 (ВИДЕО)

Видљиво је било да је подмлађена "црвена фурија" више желела победу, била је конкретнија у фази напада, али доста су промашивали.

Пре свих Алваро Мората и Пабло Сарабија, који је у 58. минуту морао да реагује много боље на додавање Маркоса Љорентеа.

Затим је у првом минуту надокнаде меча Мората је био сам пред голом Португала, снажно је шутирао, али је погодио у пречку.

Што се тиче фудбалске звезде Кристијана Роналда, он је заблистао само средином другог полувремена, када је главом слабо захватио један центаршут.

Доста дефанзивнија, повученија и игра без ризика са обе стране. А како и не би када браниоце трофеја, Португал, за седам дана, на првенству Европе, очекују мечеви са светским прваком Француском и са Немачком.

Док ће Шпанија први меч на шампионату играти против Шведске, 14. јуна у Севиљи.

А противник Португалије у првом колу је Мађарска, 15. јуна у Будимпешти.

Остале занимљивости са овог меча можете погледати у приложеном видеу.

И Бразил и Еквадор су одлично почели квалификације за СП у Катару, а вечерас (02.30) ће се састати у Бразилу, па би домаћа селекција могла потпуно да се одвоји од ривала. Квота на кеца је 1,28, а на kombinazziju 1&3 1,78. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бразил - Еквадор.