ПРЕД ДОЛАЗАК ЗВЕЗДЕ: Мидтјиланд одиграо ЛУДИ меч!

17.10.2021. 15:06
FK Midtjiland
ФК Мидтјиланд / Извор: Профимедиа

Голеада.

Фудбалери Црвене звезде у 3. колу Лиге Европе гостују Мидтјиланду (четвртак, 18.45), а пред долазак српског шампиона, дански клуб је одиграо "луди" меч у националном првенству.

СПЕКТАКУЛАРНА ПОНУДА: ЈЕДНИМ КЛИКОМ ДО 500 РСД ПЛУС 30.000 РСД БОНУСА!

ЛАЗЕТИЋ ПРЕСРЕЋАН ЗБОГ ГОЛА: Захвалио се ЈЕДНОМ играчу

НИЈЕ ДУГО ИЗДРЖАО: Лалатовић добио отказ у Ал Батину

Јуве се озбиљно мучи ове сезоне, а вечерас (20.45) чека Рому, и сигурно је да ће Жозе Мурињо учинити све да гурне Стару даму што дубље у амбис. Квота на кеца је 1,95, на икс 3,60, а на двојку 4,20. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Јувентус - Рома.

Ривал Мидтјиланда био је Нордсјеланд, а на тешком гостовању Звездин противник је после велике драме ишчупао бод - 2:2.

Наиме, дански вицешампион је био два гола заостатка за домаћином, пошто је Нордсјеланд головима Адингре у 14. и Тихосена у 28. минуту имао огромних 2:0.

Успели су гости, ипак, да извуку реми, пошто је почетком другог полувремена Жуниор Брумадо (49.) смањио на 2:1, да би 13 минута касније Линд поставио коначних 2:2.

Мидтјиланд је играо у саставу: Олафсон - Далсгард, Свјаченко, Кулс (46. Дир) - Андерсон, Кајусте (46. Оњедика), Евандер, Паулињо - Исаксен (46. Марони), Систо - Жуниор Брумадо (58. Линд).

И поред ремија, противник Црвене звезде у Лиги Европе, задржаће лидерску позицију и после 12. кола, пошто другопласираном Копенхагену бежи четири бода. Мидтјиланд има 28, а прошлогодишњи шампион 24, уз меч мање.

Погледајте како изгледа Најлин Ешли, девојка кошаркаша Криса Хамфриса.