ПРЕД ЗВЕЗДОМ ТЕЖАК ЗАДАТАК: Спартакова увертира за црвено-беле, три гола у мрежи противника

11.08.2018. 21:18
FK Spartak Trnava
ФК Спартак Трнава / Извор: МН Press

Словачки шампион сигуран у домаћем првенству.

Фудбалери Црвене звезде ће у уторак гостовати у Словачкој Спатаку из Трнаве у реванш мечу трећег кола квалификације за Лигу шампиона. Меч почиње од 20.30, а у првј утакмици одиграно је 1:1.

ВЕЧИТИ СЕ БОРЕ ЗА ЕВРОПУ: Ова телевизија ће преносити Звезду и Партизан

ЗВЕЗДА МУ НЕ ИЗБИЈА ИЗ ГЛАВЕ: Латал пред РЕВАНШ чува своје адуте

Словачки шампион направио је добру увертиру за тај меч пошто је у четвртом колу домаћег првенства савладао фењераша МИчаловце са убедљивих 3:0.

Још један нападач стиже у Звезду? (ФОТО)

Спартак је био апсолутно надмоћан у овом дуелу, а већ у 11. минуту је пвео голм Месенока. Надмоћ је Звзедин ривал потврдио у другом полувремену када су мрежу противника погађали Хладик у 67. и Слобода у 82. минуту. Тренер Радслав Латал извео је састав који су чинили Русов, Јансо, Оравец, Хладик, Кадлец, Слобода, Пекар, Месенбок, Дангубић, Жика и Вантруба. Латал је успео да одмори већину играча који су играли против Звезде, а у саставу су са тог меча били само Кадлец, Слобода и Жирка.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.