КИША ГОЛОВА: Рајковић ТРИ ПУТА вадио лопту из мреже!

09.04.2023. 17:15
Predrag Rajković
Предраг Рајковић / Извор: Профимедиа

Пораз ипак избегнут...

Фудбалери Ваљадолида и Мајорке поделили су бодове (3:3), у оквиру 28. кола ЛаЛиге. Виђено је доста преокрета, а на крају су гости, за које је бранио Предраг Рајковић, ипак освојили бод.

НИЈЕ МУ ОСТАО ДУЖАН: Мурињо одговорио Касану - "Никада није освојио ништа... увек дође неки Марко Ливаја"

МИЛОЈЕВИЋ НАВИЈА ЗА ПАРТИЗАН: Волео бих да дерби буде на Маракани

ОЧЕКИВАНО: Виљареал ће пријавити Валвердеа и затражити суспензију

Домаћи су повели преко Переса у 33. минуту. Био је то прави пројектил левом ногом, а српски голман је само погледом могао да испрати.

Мајорка је добро отворила други део меча. Најпре је Мурићи главом у 53. минуту донео изједначење, а онда и Морланес прецизним ударцем у 58. потпуни преокрет.

Рајковић је немоћан био и у 68. минуту, када га је савладао Амалах, да би у 86. Мончу Ваљадолиду донео ново вођство.

И када је деловало да је то-то, на сцену је поново ступио Мурићи, који је у четвртом минуту надокнаде из пенала поставио коначних 3:3.

Мајорка већ шест утакмица не зна за победу и тренутно је 12. на табели са 34 бода.

Ваљадолид је 15. са 29 бодова, само два више од Еспањола, који је у опасној зони.