ПРЕДСТАВИО СЕ НА МАЕСТРАЛАН НАЧИН: Гаћиновић петом затресао мрежу ривала и најавио да ће бити велико појачање Хофенхајма (ВИДЕО)

13.08.2020. 21:01
Mijat Gaćinović
Мијат Гаћиновић / Извор: Фото: Printscreen/Twitter/@achtzehn99_en

Бундеслигаш силовит.

Српски везиста Мијат Гаћиновић (25) се на сјајан начин представио навијачима Хофенхајма у дебитантској утакмици за овај клуб.

МАЂАРСКА КРОЗ БРОЈКЕ: БРОЈЕВИ КОЈИ ТИ МОГУ ПРОМЕНИТИ ЖИВОТ

КОРОНА ЈЕ ПРОШЛОСТ: Србин спреман за утакмицу каријере!

НОВИ НАПАДАЧ БИЋЕ ИТАЛИЈАН: Док Македа и Пао одуговлаче, Звезди понуђен стрелац више од 100 голова! (ВИДЕО)

Хофенхајм је у пријатељском мечу, који је игран 4×25 минута, убедљиво савладао Вехен чак са 7:1, а српски репрезентативац је аутор петог гола.

Репрезентативац Тогоа, Бебу, био је у улози асистента, а Гаћиновић је ефектно, „штиклом“, преварио голмана Ватковијака на голу трећелигаша.

Прва два гола на мечу постигао је Крамарић, друга два Баумгартнер, а након Гаћиновића у стрелце су се уписали Сков и Бебу. Вехен је само ублажио пораз преко Шведеа у 96. минуту.

Гаћиновић је дете новосадске Војводине из које је директно прешао у Ајнтрахт где је донедавно играо.

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, позната хокејашка навијачица.

ЈАСИКЕВИЧИЈУС МУ ДАЈЕ ШАНСУ: Аргентинац потписао за Барселону

БЕЗУМЉЕ: Адетокумбо у стилу Зидана нокаутирао ривала, НБА одмах реаговала (ВИДЕО)

ЈОКИЋ ЗАБРИНУТ: Ми имамо проблема са готово свачим!