ПРЕИСПИТИВАЊЕ ВАР-А: Ливерпул се не мири са ОДЛУКАМА у дербију

18.10.2020. 11:25
FK Liverpul
ФК Ливерпул

Одлуак судија извала много буре.

У суботу поподне одигран је 235. ливерпулски дерби и завршен је без победника – 2:2 (1:1). Ипак, страсти се не смирију. Ливерпул је постигао гол у 93. минуту, али је он поништен због милиметарског офсајда.

Ево зашто овог викенда нико неће морати да апелује на људе да остану код куће

ПОБЕДА ВАЖНИЈА ОД ЗДРАВЉА И ЖИВОТА: Лудост тренера Милана! Жртвовао Ибрахимовића због три бода

ЗИДАН НЕУТЕШАН НАКОН ПОРАЗА: Немам објашњење!

Ђаволи су због тога затражили од Премијер лиге да испитају примену ВАР технологије у њиховом мечу против Евертона.

Иако је тек октобар, Звезда би у случају победе у данашњем вечитом дербију (17.00) могла да почне да хлади шампањац јер већ има осам бодова предности над Партизаном. Зато је црно-белима, који су се знатно појачали током паузе, ово изузетно битан меч. Квота на Партизан је 2,80, на Звезду 2,70, а на икс, који често долази у вечитим дербијима, 3,05. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Партизан - Црвена звезда.

Они се жале и на одлуку судије да не додели црвени картон голману Евертона Џордану Пикфорду.

Енглез је преоштро стартовао над Ван Дајком и повредио га у седмом минуту, а према првим проценама Холанђанин је можда и завршио сезону.

ВАР је одлучио да је Ван Дајк пре фаула био у офсајду и то једним делом руке, па је Мајкл Оливер одлучио да не уради ништа јер је фаул био после офсајда.