ПРЕКО ПЕНАЛА ДО ВЕЧНОСТИ: "Супермен" Милојевић ушао у ЧЕТВРТФИНАЛЕ ЛИГЕ ШАМПИОНА (ВИДЕО)

26.09.2020. 19:44
mILOJE
мИЛОЈЕ / Извор: Фото: Youtube printscreen/The АФЦ Хуб

Велики успех.

Пре неколико недеља причало се о томе да би Владан Милојевић могао да оде из Ал Ахлија незадовољан потезима управе, али су се страсти смириле и клуб сада бележи озбиљне резултате.

Ал Ахли је обезбедио четвртфинале азијске Лиге шампиона пошто је после пенала савладао Шабаб Ал Ахли из Дубаија. У регуларном делу утакмице било је 1:1, да би Милојевићева екипа боље шутирала једанаестерце и славила укупним резултатом 5:3.

ЊЕГОВЕ СУЗЕ СУ СВЕ ПОТРЕСЛЕ: Љубомир Фејса снимљен како плаче! ОГРОМНА БОЛ му остаје у срцу (ВИДЕО)

СРБИЈА У СТРАХУ ОД ХАЛАНДА: Погледајте БРУТАЛАН тренинг младог фудбалера (ВИДЕО)

АТАЛАНТА НАСТАВЉА У ИСТОМ РИТМУ: Голови и само голови, четири комада "биковима" за сигуран тријумф (ВИДЕО)

Саудијци су губили од 28. минута када је Ганијев скренуо лопту у мрежу Ал Ахлија, да би Милојевићев тим дошао до изједначења на време. У 54. минуту гол из пенала дао је Ал Соме.

Реал Мадрид има великих проблема, поготово у нападу, на премијери у новој сезони играо је 0:0 са Сосиједадом, а вечерас (21.00) гостује Бетису који је у одличној форми, и који није изгубио од Реала у последња три меча. Двојка је 1,90, икс 3,50, а кец на Бетис 4,10. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бетис - Реал Мадрид.

Имали су среће играчи Ал Ахлија пошто је у последњим тренуцима продужетака Шабаб Ал Алхи могао до победе, међутим срећа је овога пута погледала Милојевића. Током пенала су играчи тима из Дубаија били непрецизнији.

Жреб за четвртфинале ће бити одржан 28. септембра.