ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Лампард НЕУСПЕШНО дебитовао на клупи Челсија! Пораз Фулама без Срба

08.04.2023. 18:21
Србија Дана
Frenk Lampard
Френк Лампард / Извор: Реутерс

Мечеви 30. кола.

Фудбалери Вулверхемптона победили су Челси резултатом 1:0, у 30. колу Премијер лиге и тако се наставља агонија Плаваца који све више тону на табели. Френк Лампард није на најбољи начин дебитовао као менаџер тима са Стамфорд Бриџа, који је далеко од пласман у европска такмичења наредне сезоне.

И кад те неће, точак среће се окреће

ЕКСПРЕСАН ПОВРАТАК: Барнли поново у Премијер лиги

НИЈЕ МУ ЛАКО: Бразилац открио како се осећа Митровић после драконске казне

Фудбалери Тотенхема победили су Брајтон резултатом 2:1 и сада су пети на табели са 53 бода, три мање од Њукасла и Манчестер јунајтеда, који имају и меч мање. Брајтонова серија добрих резултата је прекинута и овај тим је седми са 46 бодова.

Њукасл је после преокрета савладао Брентфорд на гостовању резултатом 2:1. Домачин је промашио пенал у 30. минут, али Иван Туни је успео да исправи своју грешку и погоди са беле тачке у надоканди првог делу. У наставку је Њукасл два пута погодио мрежу и насталвјају борбу за пласман у Лигу шампиона.

Фулам је без Александра Митровића поражен од Вест Хема на свом терену резултатом 1:0.

Саша Лукић је читаву утакмицу провео на клупи, а једини гол виђен је у 23. минуту, када је Рид савладао сопственог голмана Лена.