ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Салахов ПОКЕР, Фирминова голчина, овај Ливерпул је МНОГО јак (ВИДЕО)

17.03.2018. 20:19
Mohamed Salah
Мохамед Салах / Извор: Реутерс

Одиграна утакмица 31. кола Премијер лиге.

Фудбалери Ливерпула забележили су 18. победу у текућој сезони Премијер лиге. У утакмици 31. кола екипа Јиргена Клопа савладала је без већих проблема Вотфорд. О томе сведочи и резултат од 5:0, захваљујући головима Мохамеда Салаха (четири) и Роберта Фирмина. Црвени са "Енфилда" су тренутно на трећем месту табеле са 63 бода. Испред су тимови из Манчестера, Сити (81) и Јунајтед са 65 бодова. Вотфорд је на 11. позицији.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Лука потврдио победу, Орлови беже од опасне зоне (ВИДЕО ФОТО)

ИЗГУБИО ЖИВЦЕ: Дефанзивац Квинс парка НАСРНУО на Митрогола! Србин му није остао ДУЖАН! (ВИДЕО)

На полувреме се отишло са предношћу Редса од 2:0, а оба гола, у 4. и 43. минуту дао је Мохамед Салах. Нови гол за домаћина дао је Роберто Фирмино, и то на ефектан начин, а после асистенције Салаха, у 50. минуту.

Египћанин је наставио свој шоу, новим погоцима у 77. минуту, а касније и у 85. минуту.

Салах сада има 28 лигашкох голова на конту. То (5:0) је уједно био и коначан резултат дуела којим је затворено 31. коло, с тим да је неколико мечева одложено због ФА купа. У Лиги шампиона, Ливерпул очекује дуел са Манчестер ситијем, а о томе више прочитајте ОВДЕ

БУНДЕСЛИГА: Јовић опет погађа, Ајнтрахт НЕ ОДУСТАЈЕ од Лиге шампиона (ФОТО)