ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Срби ГУБИЛИ, Салах довољан за повратак на победничку стазу (ФОТО)

12.01.2019. 18:03
FK Liverpul
ФК Ливерпул / Извор: Реутерс

Одиграни мечеви 22. кола првенства Енглеске.

Настављено је и такмичење у Премијер лиги Србије. У уводној утакмици дана, у лондонском дербију Вест Хем је као домаћин победио Арсенал, а једини гол у 48. минуту дао је Деклан Рајс.

КАКАВ ПЕХ ЗА МИТРОВИЋЕВ ФУЛАМ: Повели ГОЛЧИНОМ, па онда ДАЛИ 2 аутогола за САМО 3 минута (ВИДЕО)

ЗА ЧЕТВОРКУ ЛАЦИЈА: Сергеј погодио из слободњака, и то како (ВИДЕО)

Нешто касније, Ливерпул је наставио са победама. Екипа Јиргена Клопа савладала је Брајтон, такође са 1:0, а једини гол дао је Мохамед Салах са беле тачке у 50. минуту. Захваљујући новом тријумфу, Редси су и даље први, са седам бодова више од Манчестер ситија који ће свој меч одиграти у понедељак.

Такође, победили су после два везана пораза, у ФА купу и Премијер лиги, од Вулвса и Ситија.

На теренима Премијер лиге, било је и Срба, али су обојица поражени. Фулам Александра Митровића је изгубио од Барнлија, а Кристал Палас Луке Миливојевића од Вотфорда. У оба случаја, резултат је био 2:1.

Отац му је играо за Златну генерацију Звезде и АЕК, а сада је и он отишао у Атину (ФОТО)