КАКАВ МЕЧ НА ОТВАРАЊУ ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: Митровићев Фулам осетио снагу Арсенала! Видите снимке ТРИ гола и свих ШАНСИ (ВИДЕО)

12.09.2020. 15:35
Fulam VS Arsenal
Фулам ВС Арсенал / Извор: Фото: Профимедиа - Youtube printscreen/GAZA МЕДИА

Прво коло.

Почела је нова сезона Премијер лиге. Прва утакмица је била резервисана за повратника у елитни ранг, Фулам нашег Александра Митровића, који је на домаћем терену на старту поражен од Арсенала резултатом 0:3.

СМЕЈЕ МУ СЕ ЦЕО СВЕТ: Момак од 120 милиона промашио тренинг центар у који долази већ три године

БУМ БУМ ВЛАХОВИЋ: Млади српски голгетер хет-триком најавио сјајну сезону (ВИДЕО)

ПОСЛЕ ПЕТ ГОДИНА: Крунић се СЕЛИ из Италије! Ово је његов нови КЛУБ!

Повратнички деби Александра Станојевића на клупи Партизана и квота 1,15 на победу црно-белих. Погледајте и остале MOZZART квоте за меч Партизан – Рад.

Тобџије су повеле већ у 9. минуту. После гужве у шеснаестерцу, шутирао је Вилијам, голман Лено је интервенисао, лопта се одбила Лаказету који није пропустио прилику да из близине затресе мрежу за вођство Арсенала.

Могли су гости у 27. минуту и да дуплирају предност, али је ударац Вилијама из слободног ударца зауставила статива.

На полувремену је остало 1:0, а Арсенал је до 2:0 стигао већ у 4. минуту наставка и то преко Габријела.

Трећи гол и коначних 3:0 дело је Обамејанга у 57. минуту.

Српски репрезентативац Александар Митровић меч је почео са клупе, а у игру је ушао у 63. минуту уместо Камре. Трудио се Митровић, имао је много дуела, а у мечу са обиљем шанси на обе стране није успео да постигне погодак.