ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Армејци УНИШТИЛИ Божовићев Арсенал (ФОТО)

06.05.2018. 20:39
Miodrag Božović
Миодраг Божовић / Извор: МН Press

Одиграна утакмица 29. кола.

Фудбалери ЦСКА декласирали су екипу Арсенала Тула са чак 6:0. Армејци су у утакмици 29. кола Премијер лиге Русије нанели екипи Миодрага Божовића убедљив пораз, а себе одржали у животу, за пласман у Лигу шампиона. Већ после првих 45 минута није било дилеме ко ће бити победник, пошто је већ тада предност била 5:0.

ЈОКАН ПОСЛЕ ПОРАЗА: Због ОВОГА сам разочаран! Једна СТВАР ме чини срећним! (ФОТО)

ВЕНГЕР ОДЛАЗИ: Навијачи рекли "Арсене, хвала" (ФОТО)

Витињо је у 2. и 11. минуту био асистент, а стрелци Федор Чалов и Ахмед Муса. Чалов је био стрелац и у 21. и 43. минуту. Муса је мрежу гостију погодио и у 49. минуту, а у стрелце се у 40. минуту уписао и Александр Головин. За Арсенал све време је играо Горан Чаушић.

На коло до краја сезоне, Локомотива је прва са 60 бодова, а Спартак други са четири мање. ЦСКА има 55, а Краснодар 53. Зенит је пети са 50. Уфа је шеста са 39, колико има и седмопласирани Арсенал.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.