ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Драма у Борнмуту, Тотенхем све даље од Лиге шампиона (ФОТО)

04.05.2019. 16:20
Natan Ake
Натан Аке / Извор: Реутерс

Још један тежак пораз Спарса.

Фудбалери Борнмута савладали су Тотенхем минималним резултатом и на тај начин их значајно удаљили од пласмана у Лигу шампиона наредне сезоне. Одлучујући погодак на мечу постигао је бивши фудбалер Челзија Натан Аке у другом минуту судијске надокнаде. Занимљиво је да је Тотенхем готово цело друго полувреме одиграо са два играча мање и није успео да задржи макар бод у таквим околностима.

КОСМИЧКИ ПРЕОКРЕТ: Јовић ипак НЕ ИДЕ у Реал (ФОТО)

АЈАКС ЋЕ ТЕШКО ЗАДРЖАТИ ТАДИЋА: У трци за МАГИЧНИМ Србином два ГИГАНТА! Цена права СИТНИЦА (ФОТО)

ШПАНЦИ ПИШУ: Реал је довео играча који је спавао у ГЕПЕКУ, за све је крива ЉУБАВ према ЊОЈ (ФОТО)

Спарси су остали без Сона који је искључен у 43. минуту, а у 48. поцрвенео је и Фојт. У првих пола сата игре Покетинов тим је био бољи и пропусти неколико прилика. Међутим, од тренутка када су остали са девет фудбалера на терену домаћин је кренуо у офанзиву која се исплатила у 92. минуту када је Холанђанин Аке главом савладао Љориса за трећи пораз Тотенхема у последње четири утакмице.

Евертон је славио против Барнлија на "Гудисону" са 2:0 синоћ на отварању 37. кола, док су остали мечеви на програму данас и сутра, а коло у понедељак затварају Манчестер Сити и Лестер.