ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Фуриозни Брајтон, трагедија Нотингем Фореста

29.04.2023. 18:36
Premijer liga
Премијер лига / Извор: Профимедиа

Велики преокрет Брентфорда.

Фудбалери Брјатона руше све пред собом и на добром су путу да изборе визу за европска такмичења. Екипа тренера Де Зерби декласирала је на свом терену Вулверхемптон са чак 6:0 (4:0)

СЕДАМ ПЛУС У ЛОНДОНСКОМ ДЕРБИЈУ: Кристал Палас разбио Чекићаре и обезбедио опстанак

РУБИЈАЛЕС: Ако се Меси врати, биће дочекан раширених руку

КРЕНУЛО И СТАНОЈУ: Коња сломила Трабзон, Маркец и Хрват остали празних шака

У првом полувремену голови су се ређали као на траци, а ,,Вукови" су били само посмтрачи дешавања на стадиону "Амекс".

Голеада је почела голом Ундава у шестом минуту меча. Потом су уследила су два гола Гроса, оба на асистенције Хулија Енциса, у 13. и 26. минуту. Било је већ 3:0 за домаче, а онда је Дани Велбек у 39. минуту, пасом Еступењана ставио тачку на савршено прво полувреме паво-белих.

По повратку на терен требало је Велбеку само три минута да дође до свог другог гола не мачеу, а петог за плаво-беле. Коначан резултат поставио је Денис Ундав у 66. минуту.

Нотингем Форес је тражио бодове вредне опстанка на гостовању Брентфорду. Шумари су били на добром путу да дођу до циља пошто су повели голом Данила у зауставном времену првог полувремена. Међутим, домаћи тим се није предавао Најпре су изједначили у 82. минуту преко свог најбољег стрелца Ајвана Тонија, да би све снова Шумара срушио Десилва у 94. минуту.

"Преузми бесплатно - бонус за спортско клађење 1.000 РСД"