ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул РУТИНСКИ уловио Лисице (ВИДЕО)

01.09.2018. 15:25
FK Liverpul
ФК Ливерпул / Извор: Реутерс

Судар бивших шампиона.

Фудбалери Ливерпула савладали су у мечу првог кола на гостовању Лестер сити са 2:1. Противник Црвене звезде у "Ц" групи Лиге шампиона, рутински је одрадио посао против првака из претпрошле године, па је победник већ на полувремену био познат.

ТАКО ЈЕ МОРАЛО ДА БУДЕ: Омладинци Звезде не могу да играју Лигу шампиона на Маракани! (ФОТО)

МИЛОЈЕВИЋ О КАФУУ: Очекујем много од њега, оптимиста сам

Редсе је у вођство довео Садио Мане већ у 10. минуту, на асистенцију Робертсона, да би у самом финишу полувремена Роберто Фирмињо дуплирао предност. Претходно је Џејмс Милнер извео корнер, а Бразилац био највиши и главом савладао голмана Лестера Шмајхела.

НОВАК НИЈЕ КРИО ЕМОЦИЈЕ: Милојевић ОДГОВОРИО на потез Ђоковића! (ФОТО)

Домаћин је у 63. минуту успео да затресе мрежу Алисона, учинио је то Алжирац Гезал, али то је било све од домаће екипе. Ливерпул је у четири досадашња меча задржао стоодстотан учинак и са 12 бодова чврсто држи челну позицију Премијер лиге.

Менаџер гостију Јирген Клоп на терен је послао следећи тим: Алисон, Александер-Арнолд, Гомез, Ван Дијк, Хендерсон, Милнер, Фирмињо, Мане, Салах. У наставку шансу су добили Кеита уместо Хендерсона, Матип је заменио Александера, док је албански репрезентативац ушао уместо Салаха.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.