ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул УНИШТИО Вотфорд на Викариџу! Фирмињо и Салах демонстрирали СИЛУ (ВИДЕО)

16.10.2021. 15:59
Mo Salah
Мо Салах / Извор: Реутерс

Лидер убедљив у уводном мечу 8. кола.

Фудбалери Ливерпула декласирали су Вотфорд на Викардиж роуду у уводном мечу 8. кола Премијер лиге резултатом 0:5 (0:2).

Mozzart даје највеће квоте на свету: Челси 1,70, Дортмунд 1,50, Лион 2,35!

МИТРОВИЋ НАСТАВЉА ДА ТЕРОРИШЕ ПРОТИВНИКЕ: Волејом поцепао мрежу (ВИДЕО)

(УЖИВО) Колубара - Црвена звезда

У најбољој игри од старта такмичења, изабраници Јиргена Клопа су до ногу потукли повратника у елиту, а највећи "кривци" за то били су Мо Салах и Роберто Фирмињо.

На крилима египатско-бразилског тандема, Редси су се забављали по терену, па домаћи навијачи могу да буду задовољни што је само пет лопти завршило иза леђа њиховог голмана Фостера.

Голеаду је најавио Садио Мане већ у осмом минуту. На феноменалну асистенцију Салаха, који се одлично ослободио чувара, а потом дугом дијагоналом пронашао у контри Сенегалца, коме није било тешко да из прве доведе госте у вођство.

На тај начин Мане је ушао у "клуб 100", поставши тек трећи играч са афричког континента, који је у Премијер лиги дао више од троцифреног броја голова (Дидије Дрогба и управо Салах су то учинили пре њега).

До краја првог полувремена, мрежа Вотфорда се још једном затресла, пошто је Фирмињо постигао први од своја три гола у овом мечу, на асистенцију Милнера у 37. минуту.

Исти играч је у 53. постигао други, а за Ливерпул трећи погодак, повисивши на 3:0, да би само 120 секунди касније Мо Салах мајсторијом у шеснаестерцу послао чувара "по бурек", а потом погодио за 4:0.

Roberto Firminjo
Роберто Фирмињо / Извор: Реутерс

Коначан резултат поставио је Роберто Фирмињо у првом минуту судијске надокнаде, да би одмах затим узео лопту којом је дао хет-трик, као знак да ће је однети кући за успомену.

Погледајте како изглед Џоли, супруга MMA борца Дастина Поријеа.