ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Миливојевић поново стрелац, али то није довољно Паласу (ВИДЕО)

09.03.2019. 15:45
Luka Milivojević
Лука Миливојевић / Извор: Реутерс

Одигран меч 30. кола.

Фудбалери Кристал Паласа поражени су у утакмици 30. кола Премијер лиге, од Брајтона. Повели су гости у 19. минуту, голом Глена Мареја, а изједначио је у 50. минуту Лука Миливојевић, са беле тачке. То му је био 17. успешно изведени пенал од доласка у Премијер лигу, 2017. године. Међутим, Брајтон је у 74. минуту дошао до новог вођства, а самим тим и поставио коначан резултат - 2:1. Стрелац је био Ентони Нокарт.

Подсетимо, у петак је саопштен списак репрезентације Србије, а зашто на њему нема капитена Орлова из Лондона образложио је селектор Младен Крстајић. О томе више прочитајте ОВДЕ

После ове утакмице, Орлови су на 13. месту са 33 бодова. Када је реч о Брајтону, има исти број бодова, и само су за једно место лошије планирани.

ЛУДИЛО КОЈЕМ НЕМА КРАЈА: Хулигани Олимпијакоса БРУТАЛНО претукли 22-годишњу девојку (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО)