ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Митровић донео ПОБЕДУ Фуламу у судијској надокнади (ВИДЕО)

29.12.2018. 18:20
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Реутерс

Бодови остали на Крејвен Котиџу.

Фудбалери Фулама савладали су Хадерсфилд у 20. колу Премијер лиге резултатом 1:0, а јунак победе је Александар Митровић. Српски нападач је постигао једини гол на утакмици у 91. минуту.

ПЛАКАЊЕ ОД СМЕХА: Леброн је хтео да сурово закуца, а онда је налетео на Јокића! Неуспела освета за ОВАЈ ГЕНИЈАЛАН потез Србина (ВИДЕО)

ШОК: Џикић више није тренер Будућности! (ФОТО)

Чинило се да ће Фулам и Хадерсфилд поделити бодове, али је у 91. минуту меча Сесењон упослио Митровића који се лепо снашао и матирао голмана гостију Лосла.

Треба напоменути да је екипа Фулама имала пенал у 82. минуту, када је Абубакар Камара узео лопту од Митровића и шутирао са беле тачке, али је гостујући чувар мреже био сигуран.

Треба истаћи и да је највеће изненађење направича екипа Вулверхемптона која је на славила на гостовању Тотенхему 1:3. Кејн је довео Певце у вођство у 22. минуту, али су Боли, Хименез и Кошта режирали преокрет од 72. до 87. минута.