ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Момци из Лондона славили у Лутону и преузели чело табеле

07.10.2023. 16:17
Luton - Totenhem
Лутон - Тотенхем / Извор: Профимедиа

Виђен је само један гол на мечу.

Фудбалери Тотенхема победили су Лутон у гостима са 1:0 у првој утакмици 8. кола Премијер лиге и тако макар на дан преузели чело табеле испред Манчестер ситија и Арсенала.

РАКЕТЕ, НАОРУЖАНИ ЕКСТРЕМИСТИ И ОТМИЦЕ: Огласио се српски фудбалер који игра у Израелу и описао какво је стање

ЈУВЕ СУСПЕНДОВАО ПОГБУ: Забрањен му приступ тренинзима, уместо милиона примаће сићу

ОГЛАСИО СЕ ПАНКОВ ПОСЛЕ НОЋИ У ЗАТВОРУ: Сматрам Варшаву и Пољском мојим другим домом

Стрелац јединог гола на "Кенилворт Роуду" био је Холанђанин Мики ван де Вен у 52. минуту, и то када су гости играли без искљученог Бисуме.

Он је у року од само неколико минута зарадио два жута картона, други због симулирања, и оставио је екипу "на цедилу".