ЛУДИЛО НА СЕНТ ЏЕЈМС ПАРКУ: Њукасл и Сити ремизирали, али овај спектакл ће публика дуго памтити (ВИДЕО)

21.08.2022. 19:59
Kevin De Brujne
Кевин Де Брујне / Извор: Реутерс

Какав меч...

Фудбалери Њукасла и Манчестер ситија одиграли су фантастичан меч у трећем колу Премијер лиге. Завршено је резултатом 3:3 на Сент Џејмс Парку.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Ајакс 1,30, Билбао 1,85, Бешикташ 1,70!

МИТРОВИЋ ПРЕД НОВИМ РЕКОРДОМ: Александар прети да прескочи и Саву Милошевића!

ПЛАВЦИ ПОПЛАВЕЛИ ОД МУКЕ: Лидс их практично разорио, Менди показао незавидну технику (ВИДЕО)

Сити је одлично отворио меч, после сјајне акције у петом минуту није било офсајда, Илкај Гундоган је на пас Бернарда Силве утрчао правовремено и затресао мрежу, 0:1.

"Свраке" су појачале и у 28. минуту тим Едиа Хауа је стигао до изједначења. Калум Вилсон је био прецизан пред крај полувремена за 2:1, послао је лопту у мрежу крај десне стативе и тим резултатом се отишло на одмор.

Киран Трипије је сјајно извео слободан ударац у 54. минуту, послао је лопту у леви горњи угао за 3:1. Ипак, већ у 61. минуту преко Ерлинга Халанда смањили су "грађани" на 3:2.

Три минута касније - изједначење. Де Брујне је феноменално проиграо Бернарда Силву који је рутински послао лопту у мрежу крај голмана Ника Поупа.